Kolekcje

Świadectwem jakości naszych usług jest fakt, że przekonaliśmy do siebie liczną grupę klientek, które wciąż do „Savy” wracają. Bogactwo asortymentu sprawia, że każda z Pań – niezależnie od wieku – wybierze u nas odpowiednią dla siebie kreację.

W przestronnym i funkcjonalnym  salonie można swobodnie porównać wiele propozycji zgodnych z najnowszymi trendami w modzie, a wykwalifikowany personel pomoże w wyborze najlepszej. Nasza oferta jest zróżnicowana cenowo –  u nas mogą Panie znaleźć coś dla siebie w dobrej cenie.

Staramy się sprowadzać konfekcję wysokiej jakości, w rozmiarach od 36 do 64. Dbamy o to, by w naszej kolekcji były nie tylko eleganckie stroje zgodne z dress kodem, lecz także kreacje ułatwiające współczesnej kobiecie ucieczkę od monotonii. Wszak każdy sezon przynosi nową paletę barw i zawsze można znaleźć wśród nich tę, która podkreśli nasz styl i niepowtarzalność.

Oferujemy: - bluzki , spódnice, garsonki, spodnie, marynarki, tuniki, sukienki na uroczyste okazje i na co dzień, biżuterię i inne dodatki.

Kolekcje zimowe

Kolekcje zimowe

Szczegóły »

Kolekcje wieczorowe

Szczegóły »

Kolekcje wiosenno-letnie

Szczegóły »